Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Makurat Serwis Audi w Gdańsku

Grzegorz Borys widziany w lesie? Policja zabrała głos!

W piątkowy wieczór media poinformowały, że poszukiwany pod zarzutem zabójstwa 6-letniego syna Grzegorz Borys był widziany w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Policja zabrała głos.
Grzegorz Borys widziany w lesie? Policja zabrała głos!

Autor: KWP Gdańsk

WIĘCEJ O SPRAWIE!

Grzegorz Borys zauważony w lesie?

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku potwierdza, że policjanci otrzymali zgloszenie o tym, że Grzegorz Borys został zauważony w okolicach Łężyc pod Gdynią. Podejrzany miał palić ognisko i grozić nożem mężczyźnie, który go zauważył. Na miejsce od razu skierowano policjantów, którzy jednak nie potwierdzili tego zgłoszenia.

ZOBACZ TEŻ: Ziemianki, telefon i brak przełomu. Gdzie jest Grzegorz Borys?

- Policjanci od razu mieli podejrzenie, że mają do czynienia z fałszywym zgłoszeniem. Natomiast każda informacja wymaga dokładnego sprawdzenia. Policjanci ustalili, że na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który celowo wprowadził w błąd policjantów podając nieprawdziwą informacje. Policjanci ustalili sprawcę tego przestępstwa jest to mieszkaniec województwa warmińsko- mazurskiego - czytamy w komunikacie KWP.  

19-letni mężczyzna został zatrzymany, odpowie za utrudnianie postępowania karnego dotyczącego zabójstwa oraz czynności poszukiwań. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPomorskie dla Ciebie - czytaj pomorskie EU
Reklama Kampania 1,5 % Fundacja Uśmiech dziecka